امروز پنجشنبه، 10 آذر 1401
زیبایی اندام

جوان تر بنظر بیاید با یک تغییر منحصر به فرد بدون هیچ داروی پوست و عملی خاص

جوان تر بنظر بیاید با یک تغییر منحصر به فرد بدون هیچ داروی پوست و عملی خاص
امتیاز 5 از 1 رای

تا به حال به این دقت کردید که بعضی از دوستان و اطرافیان شما بهتر از شما عمر می کنند و این موضوع که آنها نیز پیر می شوند به چشم نمیاد؟!

مهم نیست که چقدر از پوست خود مراقبت می کنیم، هر چقدر بیشتر از پوست خود مراقبت می کنیم بیشتر چین و چروک ها ظاهر می شوند. اما بعضی از مردم به نظر میرسد که از پیری فرار می کنند و گذر زمان اصلا روی این اشخاص تاثیری ندارد، همیشه خیلی جوانتر به نظر میرسند.

دانشمندان و پزشکان در واقع به دنبال یک واژه برای این افراد خوش شانس هستند. آنها پوست این افراد را “پوست های مقاوم به زمان” نامیده اند.

اما معلوم می شود، لازم نیست که شانس داشته باشیم. یک راه برای تبدیل شدن به یک شخصی که دارای پوستی مقاوم به گذر زمان است وجود دارد. و این به این معنا نیست که حتما باید از یک رژیم، عمل یا دارویی خاص برای پوستتان استفاده کنید.

 بهترین قسمت این ماجرا این است که هنگامی که شما تبدیل به یک فرد با پوست مقاوم نسبت به گذر زمان می شوید، پوست شما شروع به بازگشت به حالت جوانی خود میکند. در اصل جوان تر می شوید

پزشکان دانشگاه هاروارد علت اینکه این پوست ها از پوست بقیه افراد عادی متفاوت است را یافته اند

آنها گروه هایی از زنان، از چهار قوم مختلف تشکیل دادند که سنشان بین 20 تا 70 سال بود … و اینکه آنان چه موقع به پوست خود می رسیدند را مورد مطالعه قرار دادند.

و اما علت اینکه این افراد پوستی متفاوت دارند این است که چیز خاصی در داخل بدن آنها وجود دارد.

یکی از پزشکان این تحقیق به خبرنگار گفت:

“… تعدادی از ژن ها هستند که مسئول تولید انرژی در داخل سلول ها هستند – به همین دلیل سلول های پوست به اندازه کافی انرژی دارند تا خود را تعمیر کنند، وهمچنین انرژی کافی برای تولید کلاژن … این ژن ها در خانم هایی که پوست هایی مقاوم نسبت به گذر زمان دارند بسیار فعال تر از دیگر خانم ها هستند. “

راهی برای تولید بیشتر انرژی سلولی و کلاژن وجود دارد با انجام اینکار شما هم میتوانید پوستی که پیر نمی شود داشته باشید

یه راه خیلی ساده وجود داره که شما می توانید آن را از خانه خود نیز انجام دهید.

دکتر جان لیکی، جراح مشهور پلاستیک در بورلی هیلز، به همان نتیجه گیری از مطالعه هاروارد رسید. او راهی پیدا کرد که پوست بدن یک فرد معمولی را بیشتر به پوست منحصر به فردی که پیر نمی شود نزدیک کند.

با استفاده از این راه حل پوست شما جوان تر می شود. بسیاری از کاربران از نتایج خود هیجان زده شدند. برای متوجه شدن بهتر موضوع میتوانید ویدیوی زیر را تماشا کنید.

https://www.aparat.com/v/Y84z5

دیدگاهتان را بنویسید