امروز چهارشنبه، 6 مهر 1401
مد و لباس

اصول ست کردن لباس

اصول ست کردن لباس
امتیاز 5 از 1 رای

اصول ست کردن لباس:اگر شما هم وقتی از خواب بیدار می شوید،سردرگم میشوید که امروز چه لباسی را با یگدیگر ست کنید.و از ان دسته از ادماهایی هستین که چند دست لباس را باهم میپوشید و عوض میکنید تا متوجه شوید چه لباسی را با یکدیگر ست کنید. مجله اینترتی میس مگ شما را به خواندن این مقاله دعوت میکند.این هماهنگی رنگ ها در کنارهم است، که استایل زیبای شما را می سازد.ست کردن و شناختن رنگ ها یک علم اکتسابی است.شما با توجه به شناخت رنگ ها و سایر عوامل می توانید، بهترین استایل با همان لباس های داخل کمد برای خود بسازید.

اولین گام  اصول ست کردن لباس

اولین گام برای ست کردن لباس شناخت رنگ هاس.مهمترین اصل در واقعه همین است،شما با توجه به اینکه رنگ ها را باید کامل بشناسید. تا لباس خود را انتخاب کنبد. انتخاب رنگ لباس در زیبایی چهره شما هم تاثیر دارد.وقتی مانتویی از رنگ های ملایم مثل،کرمی یا گلبهی انتخاب می کنید، شلوار روسری خود را نیز در همین توناژ رنگ انتخاب کنید.بعضی از رنگ ها با متضاد خود بسیار زیبا می شوند مثل رنگ سفید و سیاه.قرمز و سیاه…..،اخیرا در صنعت مد از ترکیب آمبره زیاد استفاده می شود.

اصول ست کردن لباس

آمبره چیست؟

آمبره یعنی رنگی را انتخاب کنید که رنگ از تیره ترین رنگش به روشن ترین رنگش برسد یعنی رنگ با سفید مخلوط شده و کم کم به رنگ سفید می رسد.بطور مثال رنگ صورتی که انتخاب میکنید،از صورتی پررنگ به عنوان روسری،صورتی کم رنگ مانتو، گلبهی برای شلوار….

دومین گام برای ست کردن لباس

دومین گام برای ست کردن لباس شناخت استایل بدن خود است.مدل هایی از لباس هستند برای افرد قد کوتاه مناسب نیست و یا برعکس برای افراد قد بلند مناسب نیست..و یا اینکه هیکل چاقی دارید می خواهید لباس باعث لاغر نشان دادن شما باشد….این نکاتی مهمی است، هر شخص باید با استیل بدن خود اشنایی داشته باشد.تا لباس مناسب  را برای استایل خود انتخاب کند.

دیدگاهتان را بنویسید