امروز چهارشنبه، 6 مهر 1401
آرایشی بهداشتی

نکاتی که باید قبل از خالکوبی مچ پا بدانید

نکاتی که باید قبل از خالکوبی مچ پا بدانید
به این پست امتیاز دهید

زمانی که می خوهید برای خالکوبی مچ پا طرحی را انتخاب کنید حتما در نظر داشته باشید که طرح شما هرچقدر بزرگتر و پیچیده تر باشد پیاده سازی طرح مورد نظر شما به طور دقیق نیازمند یک متخصص تاتو است. تصمیم گیری در مورد آن چه که می خواهید برای خالکوبی روی مچ پا اجرا کنید را جدی بگیرید چون خالکوبی دائمی تا ابد با شما خواهد بود.

حتما با افرادی مثل دوستانتان مشورت کنید و از افرادی که روی مچ پا خالکوبی کرده اند مشاوره بگیرید و معایب احتمالی را در نطر بگیرید.

راه های زیادی برای تاتو روی مچ پا وجود دارد بنابراین دقت کنید بنابراین دقت کنید که حتما یک طرح مناسب برای مکان خالکوبی خود پیدا کنید.

یک سالن خالکوبی شناخته شده یا یک شخص تاتوکار ماهر پیدا کنید. خواندن مطالب و صفحات مربوط به خالکوبی میس مگ به شدت توصیه می شود.

خالکوبی طرح شاخه ای روی مچ پا
خالکوبی مچ پا
خالکوبی روی مچ پا
خالکوبی طرح آیکن

نکات قابل توجه برای خالکوبی روی مچ پا

قبل از گذاشتن  قرار ملاقات با تاتوکار خود صحبت کنید و طرح مورد نظر و محل خال ‌کوبیتان را توضیح دهید

و ببینید آیا این طرح در محل مورد نظرتان قابل اجرا است و مشاوره لازم را بگیرید.

بودجه خود را آماده کنید، البته در نظر داشته باشید درست است که خالکوبی روی مچ پا کمتر از خالکوبی روی آستین یا یک طرح خیلی شلوغ است و این به این معنا نیست که هزینه طرح روی مچ پا کمتر از قسمت های دیگر است چون نیازمند دقت بالایی است و از ظرافت بالایی برخوردار است و نسبت به طرح هزینه برآورد می شود.

طرحی زیبا برای خالکوبی مچ پا

پوست خود را مرطوب نگه دارید

به طور مناسب پوست خود را مرطوب کنید و به اندازه کافی از هفته ها قبل  ویتامین مصرف کنید و خواب خود را تنطیم کنید چون خواب می تواند تاثییر زیادی بر کیفیت کلی خالکوبی شما بگذارد، رنگ و جزئیات خال‌کوبی همیشه برای پوست سالم بهتر به نظر می‌رسد.

خالکوبی طرح ماهی گلفیش روی مچ پا

موارد غذایی قابل توجه قبل از خالکوبی مچ پا

  • از مصرف آسپرین ۲۴ ساعت قبل از جلسه انجام خالکوبی  خودداری کنید.
  • مصرف مواد مخدر باعث رقیق شدن خون مشود می‌تواند باعث خونریزی بیشتر از حد لزوم شود در در این حالت  ممکن است نیاز به متوقف ‌کردن عمل خالکوبی داشته باشد .
  • وعده‌های غذایی خود را چند ساعت قبل از جلسه خالکوبی خود صرف کنید و با شکم گرسنه در جلسه خالکوبی حاضر شوید زیرا خالکوبی روی مچ پا ممکن است بیش از حد مورد انتظار طول بکشد.
  • وسایل سرگرم کننده نورد علاقه خود را به همراه داشته باشید و در حین خالکوبی خود را سرگرم کنید به عنوان پیشنهاد به اندازه کافی قیلم و بازی های سرگرم کننده در موبایل خود داشته باشید تا شما را مشغول نگه دارد و توجه زیادی به عمل خالکوبی نداشته باشید تا تاتو کار راحت تر و بدون استرس کار خود را تمام کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید