امروز سه شنبه، 5 مهر 1401
آرایشی بهداشتی

جدیدترین مدل عجیب ابرو

جدیدترین مدل عجیب ابرو
به این پست امتیاز دهید

جدیدترین مدل عجیب ابرو ،درست زمانی که همه ما فکر میکنیم مدلی جدید برای آرایش ابروها نیست و ما باید بر طبق مدل های قبلی به ابرو های خود دست بزنیم ،و مدل ابرو ها از اینی که میبینیم دیگر پیچیده تر نمی شوند مدلی جدید به تازگی در فضای مجازی در حال رشد است. این مدل تمام مدل های قدیمی و عجیبی را که دیده اید کاملا رد کرده و مدل های قبلی در برابر این مدل جدید کاملا نرمال جلوه می دهند. به این مدل ابرو ها که به تازگی مد شده اند، ابرو های موج دار و یا ابرو های در هم پیچ خورده می گویند. واقعا این دو نام که برای این  مدل ابرو در نظر گرفته شده همخوانی و هماهنگی کاملی دارد.زیرا در طراحی این سبک ابرو میبینید که شبیه موج است.

طرح ابرو موج دار چگونه است؟

ابرو های موج دار دقیقا همان شکلی اند که تلفظشان می کنیم و جدیدترین مدل عجیب ابرو است. مانند یک جفت نماد مد(~~) که در حال خزیدن برروی پیشانیتان هستند. این مدل ابرو عجیب به نظر می رسد،اما باید بدانید واقعا همین گونه اند. شما باید خیلی جرات داشته باشید تا به افرادی که این مدل ابرو،را دارند این موضوع را بگویید زیرا از نظر مد و فشن واقعا استثنای هستند و یک سبک جدید ،قبلا کسی آنهارا امتحان نکرده  ویک مدل فراگیر برای عموم نیست.

روش کشیدن ابرو موج دار (جدیدترین مدل عجیب ابرو)

همانگونه که از تصویر متوجه میشوید، این نوع ابروها از ترکیب حالت موج دار و پودر محو کننده ی مخصوص ابرو و سایه دور چشم تشکیل شده. به این صوت که ابتدا ابرو ها را شکل داده و سپس دور ابرو ها را با سایه و پودر آرایشی مناسب می پوشانیم. برای موج دار کردن ابرو نیاز به فرچه مخصوص برای حالت دادن ابرو داریم.

مدل عجیب ابرو

انواع مدل ابروی عجیب

البته این سبک مدل ابرو جدیدترین مدل ابرو در نوع مدل عجیب است. اما باید به این موضوع نیز اشاره نمود که بسیار جدید تر وعجیب تر ازاین مدل ابرو نیز هست،مثل ابروی رنگین کمانی، ابروهای محو شده ، مدل ابروهای شیطانی(ابروهایی که دم ابرو رو بالا و صاف کشیده شده)، ابرو های پر مانند، ابروهای تاتو شده.

حداقل برای مدتی اینگونه ابرو ها روی مد خواهد بود. اما آنگونه که از مد و فشن توقع داریم خواهیم داشت که هر روزه مدلی جدید برای ابرو ها به وجود خواهد آمد و لقب عجیب ترین مدل ابروی دنیا را به خود خواهد داد. تا وقتی  دوباره مدل جدیدی برای ابرو ها ی عجیب ارائه نشده ، این مدل  از ابرو های موج دار هستند که در فضاهای مجازی دیده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید