امروز چهارشنبه، 6 مهر 1401
آرایشی بهداشتی

تعیین جایگاه ایده آل برای خالکوبی مچ پا

تعیین جایگاه ایده آل برای خالکوبی مچ پا
امتیاز 5 از 2 رای

محل ایده‌آل یک خالکوبی مچ پا بستگی به آن دارد که چه منطقه‌ای از قوزک پا می‌خواهید هایلایت شود پس حتما باید در مورد طرح های مختلف تحقیق و بررسی کنید و طرحی که می‌خواهید از آن استفاده کنید را مشخص کنید. این دو عامل، نکات اصلی هستند که تصمیم گیرنده باید‌ درباره بهترین محل خالکوبی انخاب خود را مشخص کند.

روش های زیادی برای اجرای طرح های فوق العاده زیبا روی مچ پا وجود دارد، یکی از روش ها چوشیدن خال بر روی قوزک پای شماست که در اروپا استقبال زیادی از نوار های زیبا دور مچ پا و روی قوزک می شود.

مزیت دیگر خالکوبی دور مچ پا به شما این امکان را می دهد تا با اشکال و الگو های مورد استفاده در این نواحی کیفیت خالکوبی و حتی طرح های بزگتری در این نواحی استفاده کنید.

البته با توجه به تنوع سلیقه ها ممکن است برخی افراد از طرح های دیگر برای مچ پای خود استفاده کنند ما به شما پیشنهاد می کنیم که طرح خود را در اطراف اتصال مفصل به قوزک پا انتخاب کنید تا بیشتر نمایان شود.

پیشنهاد بعدی میس مگ استفاده از طرح های کوچک و انعطاف پذیر است که می تواند با خطوط این قسمت به خوبی هماهنگ شود، بنابراین خال کوبی شما وقتی پای خود را خم و به سمت پایین می برید دیگر هیچ خالکوبی روی مچ پای شما نمایان نخواهد شد.

طرح های جدید و مد روز دنیا نشان می دهد که بیشتر طراحان خالکوبی مچ پا پایه طراحی خود را بر اساس طرح های چرخشی،قوزک پا و لبه های جانبی پا قرار داده اند که البته یک مکان کاملا ایده آل برای تاتو محسوب می شود.

این کار باعث می شود طراحان تاتو آزادانه از قوزک پا خارج شوند چون به شکل زیبایی روی طرح کلی پای شما تاکید دارند.

دیدگاهتان را بنویسید