امروز سه شنبه، 5 مهر 1401
آرایشی بهداشتی

ترکیب رنگ موی عسلی

ترکیب رنگ موی عسلی
امتیاز 3.5 از 6 رای

ترکیب رنگ موی عسلی: مجله اینترنتی بانوان میس مگ قبل از  هرچیز لازم است، نکته ای در رابطه با رنگ مو را به شما یادآوری کند، شما باید با توجه به پوست خود رنگ مناسبی را انتخاب کنید.زیرا ما همه به دنبال زیبایی هستیم شما می خواهید با استفاده از رنگ مو زیبایی برای خود ایجاد کنید.پس به این نکته دقت کنید.من به کسانی که پوست صورت روشن دارند توصیه میکنم از رنگ موی عسلی استفاده کنند.

ترکیب رنگ موی عسلی چگونه ست؟

رنگ موی عسلی یک رنگ عام پسند است و اکثرا بانوان این رنگ را می شناسند، زیرا نه به تیرگی میزند نه به بلوند،یه یک نوع رنگ جذاب میشود گفت،هم اینکه رنگ زیبایست برای پایه بودن ، برای درآوردن مش  و هایلات،همانطور که میدانید برای مش و هایلات کردن موها رنگ زمینه مو از اهمیت بالایی برخوردار است.

ترکیب رنگ موی عسلی

انواع رنگ عسلی و ترکیب رنک آنها

سه نوع مدل رنگ موی عسلی داریم عسلی روشن، ویا رنگ موی عسلی بدون دکلره،و رنگ عسلی تیره.برای اینکه بخواهید عسلی روشن روی موهای خود دربیاورید باید موهای خود را دکلره کنید. ابتدا موهای خود را بی رنگ کنید قبلا راجع به دکلره(بی رنگ کردن مو) صحبت کردیم،بعد از بی رنگ کردن مو و رساندن مو به پایه هشت، حالا از مخلوط رنگ:بلوند شکلاتی متوسط و بلوند طلایی متوسط به همراه تقریبا یک بند انگشت از بلوند متوسط را با اکسیدان 6 درصد مخلوط کنید و روی موی دکلره شده با پایه هشت به مدت 35 دقیقه تا 50 دقیقه قرار بدهید.

 اما برای رنگ مو عسلی بدون دکلره شما باید ، یک تیوپ کامل از رنگ موی شماره دوازده را با اکسیدان 9 درصد ترکیب کرده و به مدت 35 دقیقه روی موهای خود قرار دهید .یکی از زیباترین، رنگ برای موها،رنگ موی عسلی دودی است. که از رنگ موی عسلی معمول تیره تر می باشد. برای ترکیب این رنگ مقدار بیست میل از رنگ بلوند شکلاتی  w6  را با میزان هفتاد میل از رنگ عسلی روشن  h7 و سی  میل از رنگ دودی روشنc7  را با هم مخلوط کرده و به این ترکیب به مقدار  ده سانتی متر از واریاسیون نقره ای و پنج سانتی متر از واریاسیون طلایی برای براق و دودی-نقره ای شدن رنگ مو  اضافه کنید و از اکسیدان نه درصد به میزان 120 میل نیز استفاده کنید.

 

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید